Pergoly, Prístrešky, Slnečné clony


Pergoly a prístrešky sú nielen estetickým prvkom každej terasy a parkovacej plochy no majú predovšetkým funkčný charakter. Zatiaľ čo pergoly, slnečné clony a prestrešenia terás zväčšia Váš obytný priestor, naše prístrešky pre autá Vám pomôžu pri ochrane Vášho majetku.
Ponúkame Vám jednoduché a rýchle riešenie zastrešenia terasy alebo parkovacej plochy domu s vlastným konštrukčným riešením a jedinečným dizajnom prepracovaným do posledného detailu. Samotná realizácia sa rieši individuálne takže na mieru preto sa špecializujeme na výrobu atypických pergol, prístreškov a slnečných clon určených predovšetkým pre náročnejších zákazníkov.
Pergoly, prístrešky a slnečné clony sú vhodným riešením pre rodinné domy, byty, komerčné, administratívne a priemyselné objekty…
Materiály ktoré používame pri výrobe: oceľ, hliník, nerez.
Prístrešok na auto
Prístrešok na auto
Oceľový prístrešok
Oceľový prístrešok
Nerezový prístrešok pre auto
Nerezový prístrešok pre auto
Nerezová slnečná clona
Nerezová slnečná clona

Ponúkame Vám seriózny a hlavne profesionálny prístup, komplexné služby od návrhu až po realizáciu so zárukou.

Exkluzivny výber

Návrh

Zameranie

Doprava

Montáž

Odovzdanie

Servis

Záruka

Odborníci na správnom mieste
Automatické dvere a brány

Kontakt

Sledujte nás

Napíšte nám

Vaše kontaktné údaje budu použité len na zodpovedanie Vašej otázky.

    Vytvorte si dokonalý tieň a pohodlie vo svojom interiéri s našou širokou ponukou tieniacej techniky

    Tieniaca technika

    Naše tieniace produkty sú navrhnuté a vyrobené s ohľadom na vaše potreby a estetické preferencie. Ponúkame širokú škálu riešení, vrátane roletiek, žalúzií, plisovaných a vertikálnych závesov, rolovacích markíz, žalúzií, a mnoho ďalších možností.

    Tieniaca technika nielenže umožňuje reguláciu množstva svetla, ktoré preniká do miestnosti, ale tiež poskytuje ochranu pred nežiaducimi slnečnými lúčmi, zabezpečuje súkromie a pridáva štýlový dotyk k vášmu interiéru.