Plotové brány


Komfortný vjazd na Váš pozemok už nemusí byť len snom ale aj realitou. Naše brány a ploty sú spojením našej odbornosti a predstáv zákazníkov, ktorí sa spolupodieľajú na realizácii vlastného projektu.
Našim cieľom je maximálna ústretovosť a plnenie požiadaviek zákazníkov, priniesť do bránového systému moderné a inovatívne materiály. Výsledkom sú dizajnové a nadčasové brány a oplotenia plné moderných riešení.
Podľa Vašich požiadaviek zrealizujeme zákazku na kľúč od zamerania, výroby, dodávky a montáže plotových brán vrátane garantovaného záručného a pozáručného servisu. Pre štandardné prevedenia ponúkame zaujímavé dodacie lehoty.
Plotové brány sú vhodným riešením pre rodinné domy, komerčné, administratívne a priemyselné objekty.
Materiály ktoré používame pri výrobe: oceľ, hliník, nerez.

Hliníkové brány


Dokonalé riešenie plotových brán každého typu a v akomkoľvek prevedení. Nevyhýbame sa novinkám ani kombinácii hliníka a protikorózne upravenej ocele a iných materiálov. Hlavným benefitom hliníkových brán je ich bezúdržbovosť. Samotný hliník nepodlieha korózii takže pri dobre zvolenej finálnej povrchovej úprave vieme zabezpečiť jeho stálosť. V konečnom výsledku tak brány a oplotenia pôsobia elegantne, sú nadčasové a zachovávajú si svoju originalitu.

Posuvné brány - koľajové


Osvedčený posuvný systém na kolieskach a povrchovej koľaji s minimálnym presahom a priestorovým obmedzením pri posúvaní brány pozdĺž oplotenia.

Samonosné posuvné brány


Najvhodnejšie riešenie s možnosťou využitia na miestach s dostatočným priestorom na zasunutie brány, v podstate sa jedná o nadúrovňový posuvný systém kde sa celá hmotnosť brány prenáša na protiváhu – súčasť rámu za bránovým otvorom.

Teleskopické brány - koľajové


Rýchle a bezpečné – sprevodovaný posuvný systém 2 a viac bránových krídiel posúvajúcich sa na kolieskach a povrchovej koľaji v zákryte za sebou s úsporou priestoru na zasunutie, 45% pri 2 – dielnej, 60% pri 3 – dielnej verzií.

Teleskopické brány - samonosné


Nadúrovňový posuvný systém , ktorého celok môže tvoriť 2 a viac bránových krídiel s úsporou priestoru na zasunutie min. 30% – súčasťou systémového riešenia je protiváha na ktorú sa prenáša celková hmotnosť brány.

Krídlové brány


Ideálny spôsob riešenia vjazdovej brány na miestach s priestorovým obmedzením na oboch stranách bránového otvoru.

Skladacie brány - krídlové


Najvhodnejší typ vjazdovej brány kde sa bránové krídlo, zalamuje na polovicu a tak šetrí priestor nie len po stranách ale aj do hĺbky pozemku.

Ponúkame Vám seriózny a hlavne profesionálny prístup, komplexné služby od návrhu až po realizáciu so zárukou.

Exkluzivny výber

Návrh

Zameranie

Doprava

Montáž

Odovzdanie

Servis

Záruka

Odborníci na správnom mieste
Automatické dvere a brány

Kontakt

Sledujte nás

Napíšte nám

Vaše kontaktné údaje budu použité len na zodpovedanie Vašej otázky.