Garážové brány


Pohodlný vjazd do garáže je splneným prianím každého vodiča. Naše brány sú nie len dizajnovým prvkom v modernom stavebníctve ale sú aj bezpečným a spoľahlivým zabezpečením Vášho majetku.
Všetky naše brány sú vyrobené na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka. Samotný výber brán je v rukách investora, či sa uspokojí so štandardným prevedením alebo siahne po luxusnej variante. Pre štandardné prevedenia ponúkame zaujímavé dodacie lehoty.
Bezporuchovosť, najlepšie materiály, kvalitné povrchy, moderný dizajn, jednoduchá montáž a dlhá životnosť sú zárukou našich brán vrátane garantovaného záručného a pozáručného servisu.
Garážové brány sú vhodným riešením pre rodinné domy, komerčné, administratívne a priemyselné objekty.
Sekcionálna brána EVO
Sekcionálna brána EVO

Sekcionálne brány


Sekcionálne garážové brány sú vhodné takmer pre všetky typy garáží. Vyznačujú sa ohybnými spojmi, ktoré umožňujú zasúvanie brány pod strop garáže. Môžu byť doplnené aj o integrované dvere, ktoré uľahčujú vstup do garáže bez otvárania brány.

Sekcionálne brány EVO


Sekcionálne brány EVO sú chránené patentom a sú novinkou v bránových systémoch. Ich prednosťou je osadenie brány na miesto pôvodnej brány bez akýchkoľvek stavebných úprav, či do otvoru, pred otvor alebo za otvor.

Sekcionálne brány posuvné do boku


Sekcionálne garážové brány, ktoré sa zasúvajú pozdĺž steny do boku. Sú vhodné pre atypické miesta ale aj ako náhrada za bránu s integrovanými dverami.

Fasádne brány


Fasádne brány sú mimoriadne obľúbeným prvkom v modernej architektúre. Ich hlavnou črtou je, že licujú s fasádou a majú totožný obklad ako je na fasáde.

Dvojkrídlové a trojkrídlové brány


Dvojkrídlové brány sú žiadanou alternatívou k sekcionálnym a posuvným bránam. Sú vhodné či už pre rekonštrukcie alebo novostavby. Ich výhodou je, že sa využívajú ako dvere pre vstup do garáže.

Ponúkame Vám seriózny a hlavne profesionálny prístup, komplexné služby od návrhu až po realizáciu so zárukou.

Exkluzivny výber

Návrh

Zameranie

Doprava

Montáž

Odovzdanie

Servis

Záruka

Odborníci na správnom mieste
Automatické dvere a brány

Kontakt

Sledujte nás

Napíšte nám

Vaše kontaktné údaje budu použité len na zodpovedanie Vašej otázky.