Automatické dvere a brány.
Zámočnícke výrobky: oceľové, nerezové a hliníkové.
Tieniaca technika.

Plotové brány


Komfortný vjazd na Váš pozemok už nemusí byť len snom ale aj realitou. Naše brány a ploty sú spojením našej odbornosti a predstáv zákazníkov, ktorí sa spolupodieľajú na realizácii vlastného projektu.

Našim cieľom je maximálna ústretovosť a plnenie požiadaviek zákazníkov, priniesť do bránového systému moderné a inovatívne materiály. Výsledkom sú dizajnové a nadčasové brány a oplotenia plné moderných riešení.

Garážové brány


Pohodlný vjazd do garáže je splneným prianím každého vodiča. Naše brány sú nie len dizajnovým prvkom v modernom stavebníctve ale sú aj bezpečným a spoľahlivým zabezpečením Vášho majetku.
Všetky naše brány sú vyrobené na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka. Samotný výber brán je v rukách investora, či sa uspokojí so štandardným prevedením alebo siahne po luxusnej variante. Pre štandardné prevedenia ponúkame zaujímavé dodacie lehoty.

Sekcionálna brána EVO
Sekcionálna brána EVO
Sekcionálna brána posuvná do boku
Sekcionálna brána posuvná do boku

Automatické dvere


Automatické dvere sú ideálnym riešením otvárania a zatvárania vstupov budov na miestach kde je vysoká frekvencia pohybu. Automatický systém dverí je navrhnutý tak aby spĺňal náročné požiadavky na rýchlosť, zaťaženie a bezpečnosť.
Automatické dvere
Magnetické posuvné dvere
Automatické dvere
Automatické posuvné dvere

Otočné deliace steny, Pivotové dvere


Otočné deliace steny a pivotové dvere spĺňajú všetky kritéria moderného dizajnu. Nielen, že zachovávajú nerušenú líniu celej steny ale do Vášho príbytku prinesú úplne novú estetiku.
Jedinečný systém otočných deliacich stien a pivotových dverí neznamená iba skvelý vzhľad ale aj bezchybnú funkčnosť. Naše otočné deliace steny a pivotové dvere sú bez zárubní a prechodových líšt pri zachovaní ničím nerušenej línie steny.

Zámočnícke výrobky,
Kovový nábytok


Zámočnícke výrobky a kovový nábytok sú súčasťou takmer všetkých projektov kde sa kladie dôraz na architektúru a dizajn. Naše výrobky sú spoločným výsledkom predstáv nás a našich zákazníkov, ktorí sa spolupodieľajú na realizácii vlastného projektu.
Kovový nábytok - oceľový kuchynský ostrov
Oceľový kuchynský ostrov
Nerezový vodný prvok

Schodiská


Schodisko je dominantou každého poschodového priestoru či už v dome alebo v byte preto by sa malo k nemu pristupovať zodpovedne tak aby nepôsobilo v priestore robustne alebo naopak, veľmi ľahkým dojmom. Má ladiť s interiérom a zároveň pôsobiť elegantne, pri tom musí spĺňať prísne bezpečnostné podmienky.
Zaoberáme sa atypickou zákazkovou výrobou oceľových schodísk preto pre nás nie je žiadnym problémom prispôsobiť sa akejkoľvek požiadavke pri výrobe schodísk rôznych tvarov a rozmerov s využitím pre interiér a exteriér.
Priame schody
Priame schody
Schodiská
Lomené schody

Oceľové konštrukcie


Oceľové konštrukcie nám poskytujú neobmedzené množstvo použitia v širokej škále odvetví. Parametre jednotlivých konštrukcii sú navrhnuté tak aby nám pri svojej ekonomickej nenáročnosti zachovávali dostatočnú stabilitu a funkčnosť.
Samotná realizácia sa rieši individuálne takže na mieru podľa dodanej projektovej dokumentácie prípadne zadania investora. Všetky naše oceľové konštrukcie sú ošetrené ochranným povrchom tak aby vyhovovali konkrétnym poveternostným podmienkam, v ktorých sú inštalované.
Oceľová konštrukcia pergoly
Oceľová konštrukcia pergoly
Oceľová konštrukcia kuchynskej linky a ostrova
Oceľová konštrukcia kuchynskej linky a ostrova

Tieniaca technika


Objavte kvalitnú tieniacu techniku, ktorá Vám prepustí do interiéru len toľko svetla koľko jej sami dovolíte. Moderná tieniaca technika Vás prekvapí súčasným dizajnom, dlhou životnosťou a plynulou reguláciou svetla, ktorá chráni Vaše súkromie a zabraňuje prehrievaniu interiéru.
Vyberať si môžete z tradičných interiérových drevených alebo vonkajších žalúzii, interiérových látkových roliet a elektrických závesov, ktoré sú vybavené inteligentným ovládaním. Vieme Vám tak zabezpečiť maximálny komfort keď Vám slnko svieti do očí.
Interiérové látkové rolety
Vonkajšie žalúzie
Vonkajšie žalúzie

Pergoly, Prístrešky, Slnečné clony


Pergoly a prístrešky sú nielen estetickým prvkom každej terasy a parkovacej plochy no majú predovšetkým funkčný charakter. Zatiaľ čo pergoly, slnečné clony a prestrešenia terás zväčšia Váš obytný priestor, naše prístrešky pre autá Vám pomôžu pri ochrane Vášho majetku.
Ponúkame Vám jednoduché a rýchle riešenie zastrešenia terasy alebo parkovacej plochy domu s vlastným konštrukčným riešením a jedinečným dizajnom prepracovaným do posledného detailu.
Prístrešok na auto
Prístrešok na auto
Nerezová slnečná clona
Nerezová slnečná clona