Automatické závory


Automatické závory sú ideálnym riešením pri regulácii vjazdu vozidiel na miesta s vyššou frekvenciou prevádzky. Tento systém je navrhnutý tak aby spĺňal náročné požiadavky ako je rýchlosť, zaťaženie a bezpečnosť.

Široká škála modelov v rôznom dizajne nachádza využitie ako v privátnych tak priemyselných objektoch kde pracujú nepretržite dňom i nocou. Jedinečná konštrukcia a kvalitné dielenské spracovanie automatických závor Vám poskytuje záruku dlhej životnosti.

Automatické závory a dopravné stĺpy sú vhodným riešením pre parkoviská, privátne, chránené a pešie zóny, komerčné, administratívne a priemyselné objekty.
Závory
Automatické závory
Automatické závory
Automatické závory

Ponúkame Vám seriózny a hlavne profesionálny prístup, komplexné služby od návrhu až po realizáciu so zárukou.

Exkluzivny výber

Návrh

Zameranie

Doprava

Montáž

Odovzdanie

Servis

Záruka

Odborníci na správnom mieste
Automatické dvere a brány

Kontakt

Sledujte nás

Napíšte nám

Vaše kontaktné údaje budu použité len na zodpovedanie Vašej otázky.

    Umožnite efektívnu kontrolu dopravy a zabezpečenie priestoru s našimi automatickými dopravnými stĺpikmi.

    Automatické dopravné stĺpy

    Naše automatické dopravné stĺpy sú vynikajúcim riešením pre riadenie a reguláciu vozidlovej premávky na rôznych miestach, ako sú parkovacie plochy, vstupy do objektov, obchodné centrá, areály a ďalšie. Sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali bezpečnosť, plynulosť a efektívne riadenie toku vozidiel.

    Tieto stĺpy sú vybavené automatizovaným systémom, ktorý umožňuje ich jednoduché ovládanie. Môžu byť ovládané diaľkovým ovládaním, identifikačnými kartami, čítačmi, časovými programami alebo integrovanými systémami riadenia prístupu. Týmto spôsobom je možné flexibilne prispôsobiť nastavenia a zabezpečiť prístup iba pre autorizovaných vodičov.