Kovový nábytok


Zaoberáme sa atypickou zákazkovou výrobou kovového nábytku a doplnkov rôznych rozmerov a tvarov preto pre nás nie je žiadnym problémom prispôsobiť sa akejkoľvek požiadavke trhu, či už pri výrobe kuchynských ostrovov, políc, knižníc, rôznych madiel, vešiakov, tyčí, obkladov stien… Správna technológia a práca s tým najlepším materiálom zaručuje výrobkom dlhú životnosť a využitie v rôznych podmienkach, či už pre interiér alebo exteriér a uspokojí tak aj tých najnáročnejších zákazníkov.

kľučové slova:
Kovový nábytok, Kuchynské ostrovy, Police, Knižnice, Madlá, Vešiaky, Tyče, Obklady stien

Kovový nábytok - oceľový kuchynský ostrov
Oceľový kuchynský ostrov
Kovový nábytok - Oceľová knižnica
Oceľová knižnica

Možnosť použitých materiálov


Ponúkame Vám seriózny a hlavne profesionálny prístup, komplexné služby od návrhu až po realizáciu so zárukou.

Exkluzivny výber

Návrh

Zameranie

Doprava

Montáž

Odovzdanie

Servis

Záruka

Odborníci na správnom mieste
Automatické dvere a brány

Vytvorte si elegantné a funkčné schodiská s našimi profesionálnymi službami v oblasti návrhu a výroby schodísk!

Schodiská

Poskytujeme širokú škálu riešení pre vnútorné i vonkajšie schodiská, či už pre obytné domy, komerčné budovy, verejné priestory alebo iné projekty. Naše schodiská sú navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť, ergonómiu a estetiku, aby splnili vaše požiadavky a prispeli k celkovému štýlu vášho priestoru.

Naši skúsení dizajnéri a inžinieri vytvárajú individuálne riešenia, ktoré zohľadňujú rozmerové a priestorové obmedzenia, bezpečnostné predpisy a vaše osobné preferencie. Sledujeme najnovšie trendy v oblasti dizajnu schodísk a používame kvalitné materiály, ako je napríklad oceľ, drevo, sklo, kameň alebo kombinácie týchto materiálov.