Tieniaca technika


Objavte kvalitnú tieniacu techniku, ktorá Vám prepustí do interiéru len toľko svetla koľko jej sami dovolíte. Moderná tieniaca technika Vás prekvapí súčasným dizajnom, dlhou životnosťou a plynulou reguláciou svetla, ktorá chráni Vaše súkromie a zabraňuje prehrievaniu interiéru.
Vyberať si môžete z tradičných interiérových drevených alebo vonkajších žalúzii, interiérových látkových roliet a elektrických závesov, ktoré sú vybavené inteligentným ovládaním. Vieme Vám tak zabezpečiť maximálny komfort keď Vám slnko svieti do očí.
Tieniaca technika je vhodným riešením pre rodinné domy, byty, komerčné, administratívne a priemyselné objekty.

Elektrické interiérové závesy

Interiérové látkové rolety​
Drevené žalúzie​
Drevené žalúzie​
Vonkajšie žalúzie
Vonkajšie žalúzie
Drevené žalúzie
Drevené žalúzie
Drevené žalúzie
Drevené žalúzie​
Drevené žalúzie
Drevené žalúzie

Ponúkame Vám seriózny a hlavne profesionálny prístup, komplexné služby od návrhu až po realizáciu so zárukou.

Exkluzivny výber

Návrh

Zameranie

Doprava

Montáž

Odovzdanie

Servis

Záruka

Odborníci na správnom mieste
Automatické dvere a brány

Kontakt

Sledujte nás

Napíšte nám

Vaše kontaktné údaje budu použité len na zodpovedanie Vašej otázky.

    Vytvorte si dokonalé vonkajšie prostredie plné pohodlia a ochrany pred slnkom s našimi pergolami, prístreškami a slnečnými clonami.

    Pergoly, Prístrešky, Slnečné clony

    Naše pergoly sú ideálnym riešením pre vytvorenie príjemného a útulného vonkajšieho priestoru. S ich elegantným dizajnom a kvalitnou konštrukciou poskytujú nielen ochranu pred slnkom, ale aj príjemný tieň a intímne prostredie na relaxáciu a stretávanie s rodinou a priateľmi. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú ich odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť.

    Naša široká ponuka pergol, prístreškov a slnečných clon vám umožní vybrať si riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám, preferenciám a štýlu vášho exteriéru. Naše produkty sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a estetiku.